Як правильно пити Капучино?

2 хв. на читання

Капучино (кава з молоком) – італійський напій, який складається з кави Еспресо, молока та пишної молочної піни. Хто-небудь знає як потрібно правильно пити таку каву?

Капучино

Дехто п’є його, попередньо розмішавши ложечкою, інші ж навпаки, з’їдають тільки пінку, а саму каву віддають перевагу не допивати. Але це дуже смачний кавовий напій, і в Італії місцеві жителі розпочинають свій ранок саме з Капучино.

Капучино слід пити не розмішуючи, не потрібно знімати піну ложечкою щоб випити сам напій. Цією кавою потрібно просто смакувати. Молочна піна в поєднанні з трохи гіркуватою кавою дає чудовий смак. Або можна просто з’їсти пінку, а потім випити каву. Але це вже не те. Правильно пити Капучино разом із пінкою.

Чашка капучино

Важливо! До такого напою обов’язково подається десерт у вигляді ніжного бісквіту або круасану з джемом або шоколадом. Дуже важливо при цьому, щоб здоба була свіжою і гарячою. Кращого сніданку, ніж Капуччино зі свіжою випічкою та мармеладом просто неможливо уявити. При цьому необхідно правильно заварити сам напій, щоб піна була пишною і густою, а сама кава Еспресо (як основа), була приготована з добірних хороших зерен (бажано тільки Арабіка), з використанням очищеної профільтрованої води.

Приємного кавування.

Створено: 30 Березня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin