Кому спало на думку пити каву?

2 хв. на читання

Кава – це універсальний напій, його п’ють вранці щоб підбадьоритися, зустрічаються за чашкою кави з друзями за розмовами. А тепер уявіть, на секунду світ без кави.

Кущі кави

Ви коли-небудь замислювалися про те, як взагалі людям спало на думку.

Якось у регіоні Каффа пастух на ім’я Калді звернув увагу, що поївши червоних плодів його кози ставали дуже активними. Він нарвав кілька бобів і пішов до своєї дружини розповідати про

Зерна кави

Дружина відправила Калді до монастиря. Монахи поставилися до ягод скептично і вирішили їх спалити. Боби почали видавати неймовірний аромат, що розлютило ченців, і вони прозвали каву диявольським напоєм. Ягоди продовжували тліти і ченці залили їх водою. Кава постояла кілька днів і один чернець випадково випив дивний напій. Лише кілька ковтків подарували йому сили та бадьорість, щоб провести всю ніч за молитвами. З того часу кава допомагала ченцям не засипати під час тривалих служб. Традиція пити бадьорий напій вийшла за межі монастиря і сьогодні кава стала одним із найпопулярніших напоїв, які п’ють у всьому світі.

Кава

А тепер уявіть, що цього не сталося. У мене в голові виринає сюжет голлівудського фільму про зомбі. Але все гаразд, у нас є кава і 10% знижка на весь асортимент для вас. Ми зможемо уникнути кавовий апокаліпсис)

Створено: 31 Березня 2023
Вас може зацікавити
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin