Як готувати каву в чалдах?

Однією з найпопулярніших і вживаних кавових напоїв є кава. Багато шанувальників цього дивовижного напою давно прийшли до легкого і простого приготування за допомогою чалди (невеликих круглих пігулок з меленою кавою). Кава в чалдах – новий і зручний спосіб приготування смачного еспресо, ристретто, капучино або американо в домашніх умовах, який став справжньою альтернативою розчинному напою.

Найголовніша перевага використання кави в чалдах – це швидкий і легкий процес приготування кавового напою.

Кава в чалдах – що це?

Чалди (кава в чалдах, кава в таблетках, монодоза) – це одна спресована порція меленої кави у спеціальному фільтрі з екологічно чистого паперу для приготування еспресо. Зазвичай вона має круглу форму. Завдяки добре продуманій структурі чалди, мелена кава тривалий час зберігає стійкість аромату та смаку. Вага такої кавової пігулки переважає від семи до дев’яти грамів. Для приготування такої монодози найчастіше використовують суміш різних сортів кави. Із однієї чалди можна приготувати одну порцію кави. Вперше, такий винахід з’явився в Італії, де кожен охочий міг побалувати себе міцним напоєм, що бадьорить, не виходячи з дому. Швидкий процес заварювання еспресо або навіть капучіно за допомогою чалди робить напої насиченими та смачними. Шанувальників кави в чалдах з кожним днем стає дедалі більше. Абсолютна більшість гурманів відзначають, що смак готового напою такий самий справжній і чудовий.

Приготування кави в чалдах

Спосіб приготування кави в чалдах

Щоб приготувати напій вдома або в офісі знадобиться чашка, спеціальна кавоварка та кава в чалдах. Для приготування кави в чалдах використовують спеціально призначені кавоварки або чалдові кавоварки. Можна використовувати побутову ріжкову кавомашину, якщо на ній є маркування Easy Serving Espresso «E.S.E.». Після підключення кавового апарату до розетки необхідно відкрити спеціальний відсік і покласти туди одну чалду. Так як кава вже перемелена і спресована, немає необхідності в зайвих діях. Перевіривши резервуар з водою та переконавшись у достатній кількості рідини, потрібно натиснути кнопку для приготування напою. Однією з головних переваг використання кавомашини для кави в чалдах є невеликі габарити кавового апарату. Зазвичай час приготування кави з чалди займає не більше 30 секунд.

Насолоджуватися улюбленим напоєм можна без особливих знань та спеціальних навичок у приготуванні. Найголовніше у готовому напої – це відмінний смак та найвища якість.

Створено: 29 Березня 2023
Вас може зацікавити
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin