Декілька способів збити молочну піну

4 хв. на читання

Ті, хто часто любить готувати Капучино вдома, знають, як важливо добре збити молоко, і зробити однорідну пінну консистенцію. Від цього залежить успіх напою. Такий молочний коктейль можна просто пити окремо навіть без додавання цукру. Добре збиті вершки або молоко мають приємний солодкуватий смак, індивідуальний, що не вимагає добавок.

Склянка такого молочного чарівництва вранці створить вам прекрасний настрій і додасть сил.

Особливо вранці, рекомендується всім пити каву з молоком, Капучино чи Латте. Тому що це дуже смачно, поживно та радісно.

Збите молоко у каві

Як краще збити молоко для кави? Існує декілька способів

  • Приготувати молочну піну для Капучино найкраще в автоматичній кавомашині, з капучинатором. Просто залийте молоко в резервуар, і за допомогою трубки воно підтягуватиметься в капучинатор, на виході за кілька хвилин ви отримаєте ідеальний капучіно з пишною пінкою.
  • Прекрасну оксамитову піну можна зробити і за допомогою звичайної ріжкової кавоварки. Використовуючи трубку подачі пари, це дуже легко. Але не так швидко як в автокапучінаторі. Потрібно налити бажану кількість молока в пітчер, і занурити в нього трубку з парою на 1 см. Так щоб при збиванні краї трубки та рідини наче стикалися. Тут ви можете самі регулювати рухи, обертаючи пітчер у руці, зазвичай його слід тримати трохи під нахилом. Молоко потрібно збивати у холодному вигляді.
  • Ручний спосіб збивання – невеликий капучинатор, що працює на батарейках. Виглядає він у вигляді ручки-корпусу, куди вставляються батарейки та прикріпленого міні-міксера. Зануріть частину міксера в молоко і збивайте. Це дуже ефективний апарат, мінус тільки в тому, що сам процес займає трохи більше часу. Після збивання потрібно перемішати молочну масу, щоб вона стала однорідною і відразу вливати в каву. Буде дуже смачно.
  • Оптимальний та ефективний спосіб. Це сучасні спінювачі молока. Виглядає такий прилад у вигляді глека, в який наливається молоко і щільно закривається кришкою. Після цього потрібно включити спінювач та стежити за процесом. Такий апарат працює у кількох режимах, це збите молоко, гаряче молоко та холодне збите молоко. Мабуть, це один із найзручніших і найдорожчих пристроїв, за допомогою якого можна зробити ідеальну молочну піну.
  • Побутовий блендер, який має насадку та режим для збивання молочної маси. Це універсальний метод, але не такий ефективний, як спеціальні пристрої.

Як бачите, навіть якщо у вас немає автоматичної кавомашини з капучинатором, зробити апетитну піну для ваших напоїв можна й іншими альтернативними методами. А вибрати та купити ручний або автоматичний пристрій ви можете за допомогою нашого сайту. Тут можна підібрати прилад відповідно до ваших побажань, а також смачну каву, кавомолки та кавомашини від відомих брендів.

Молоко у каві

Так що еспериментуйте та отримуйте задоволення від смачних ароматних напоїв.

Створено: 29 Березня 2023
Вас може зацікавити
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin