Найкраща бразильська кава

Бразильська кава пропонує м’який та збалансований смак з нотами шоколаду та горіхів. Бразилія – один із найбільших виробників у світі, що гарантує її доступність та широке поширення. Кава з Бразилії часто вирощується на високогірних плантаціях, що сприяє формуванню багатого аромату та глибини смаку. Здебільшого там вирощують арабіку. Вона має помірну кислотність, що робить її приємною для широкого кола любителів кави. Переваги бразильської кави включають хороше співвідношення ціни та якості, що можливість насолодитися автентичним смаком та ароматом цієї культурної та кавової країни. Ще один плюс – величезний асортимент, що дозволяє підібрати продукт з ідеальними параметрами під свої переваги.

Ми склали ТОП бразильської кави, в якій враховували:

 • смакові особливості;
 • спосіб обсмажування;
 • ціну;
 • наявність додаткових переваг.

Рейтинг складено на основі відгуків покупців та експертів. Ми не претендуємо на істину в останній інстанції, але він допоможе вам визначитися при покупці.

Рейтинг бразильської кави в Україні

Отже, наш ТОП бразильської кави виглядає таким чином – у порядку зростання:

9. Кава Danesi Brazil Monorigine з/б у зернах 250 г

Відкриває наш рейтинг дуже яскрава баночка кави – і справа не лише у стильному жовтому дизайні в упаковці. Головне – те, що всередині. А там ви знайдете 100% арабіку, вирощену на бразильських плантаціях та доведену до готовності італійським виробником. Нишевий бренд обсмажує зерна за своєю технологією до середнього рівня. Смак – рівний, з легкою кислинкою, нотками горіха, шоколаду, малини та родзинок. Це напій на кожен день, який точно вам не набридне.

8. Кава Lavazza Tierra Brazil 100% у зернах 1 кг

Як не складно здогадатися, зерна для цього напою вирощують у сонячній та вологій Бразилії – країні з ідеальним кліматом для кавових плантацій. Ця кава має багатий смаковий профіль з відтінками шоколаду і горіхів. У неї збалансована кислинка, яка додає свіжості та яскравості. Кава має гладку текстуру та щільне тіло. Переваги включають високу якість зерен, уважність до сталого розвитку та підтримки бразильської кавової промисловості. Лавацца Терра Бразил представляє відмінний вибір для цінителів ароматної та насиченої кави.

7. Кава GetUp Indi-Bro у зернах 1000 г

Ця кава – результат вмілого поєднання різних сортів кавових зерен, що надає їй складного та багатогранного смакового профілю. Купаж складається з арабіки та робусти у співвідношенні 60 на 40% – незвичайна, але цікава пропорція. Зерна вибираються особливо ретельно, забезпечуючи високу якість і стабільність у смаку кожної чашки. Багатий, насичений смак із відтінками шоколаду, горіхів та спецій створює неповторне враження. Плюс вона підходить для приготування кави будь-яким способом – від еспресо до фільтра. Чесно заслужене 7 місце у нашому рейтингу.

6. Кава CafeBoutique Espresso Blend 3.1 у зернах 1 кг

Бленд, який складається відразу з трьох сортів арабіки – з Бразилії, Індії та Ефіопії. Таке поєднання створює незвичайний, дуже складний букет. У смаку переважає характерна для арабіки насолода та м’якість смаку, а невисокий вміст кофеїну забезпечують легкість готового напою. У смаку представлений цілий ряд відтінків – це цукрова карамель, оксамитовий шоколад, свіжість фруктів. Така палітра створена для гарного, смачного еспресо – заглушувати такий незвичайний смак молоком чи вершками буде блюзнірством. Єдиний мінус – ціна. Але це нішевий преміальний продукт, який вартує своїх грошей.

5. Кава One Love Бразилія Конквіста espresso у зернах 250 г

Ван Лав – це справді про кохання з першого ковтка. Це крафтова марка з України, яка швидко стала найпопулярнішою в ніші преміальної гарної кави. Бразильська арабіка піддається дуже слабкому світлому обсмажуванню – всього одиниці за 5-бальною шкалою. Це зберігає оригінальний смак та дає високу кислотність, але не різку, а освіжаючу. Однак другорядні ноти шоколаду та горіха її пом’якшують, роблять готову каву плавною, оксамитовою. Ідеально підходить для коротких кавових напоїв – еспресо, ристретто чи лунго.

4. Кава Foundation Brasilia Santos у зернах 1 кг

Ця українська марка є досить молодою, але на ринку її зустріли захоплені відгуки. Її роблять з арабіки Бразиліа Сантос – легендарного сорту, який вирощують у південно-східних регіонах країни. Процес збирання врожаю, відбору, сушіння та обсмажування зерен автоматизований і не допускає найменших відхилень від технологічного процесу. Тому результат передбачуваний – ви отримаєте каву із середнім рівнем кислотності та кофеїну, солодкуватим смаком із нотами шоколаду та фруктів. Це класика, що ніколи не втратить актуальності.

3. Кава GetUp Brazil у зернах 1 кг

Трійку лідерів нашого рейтингу відкриває ГетАп Бразил – моносорт арабіки середнього обсмажування з класичним солодким смаком та низьким вмістом кофеїну. Легка кислинка є, але вона ледь відчутна і не визначає смакового профілю готового напою. Доповнюють букет відтінки какао та прянощів. Насичений, інтенсивний аромат розбудить вас і підбадьорить ще до того, як ви зробите перший ковток кави. Це, напевно, найкращий варіант для людей практичного складу, які не люблять ризик, – ви гарантовано отримаєте гарну, смачну та якісну каву без сюрпризів.

2. Кава Lavazza Tierra Brazil Intense у зернах 1 кг

Оригінальний та складний смак, насичений аромат, висока концентрація кофеїну та чудова текстура – ось короткий опис цієї марки. Виробник використовує 70% арабіки і 30% робусти, створюючи міцну, інтенсивну каву. Середнє обсмажування зберігає природні властивості зерна. У смаку переважає насолода, її ефектно підкреслюють нотки горіха та шоколаду – як рожеве золото гарний діамант. Ми просто не могли оминути цей продукт при складанні нашого рейтингу, і наполегливо рекомендуємо вам його спробувати.

1. Кава ILLY Monoarabica Бразилія у зернах 250 г

Найкраща бразильська кава на думку наших експертів. Вона являє собою моносорт арабіки, вирощеної на певних регіонах, що надає їй особливої індивідуальності та смакових характеристик. Кава має середній ступінь обсмажування, що дозволяє зберегти багатий аромат та ніжні шоколадні нотки. У післясмаку присутні солодкуваті відтінки карамелі. У нього помірна кислотність та гладкий, збалансований смак. Іллі Моноарабіка Бразилія в зернах пропонує поціновувачам кави насолодитися чудовою якістю та багатим смаком, характерними для бразильських сортів арабіки. Перше місце він отримав цілком заслужено.

Топ-9 марок найкращої бразильської кави за версією Coffeeok

Таким чином, наш рейтинг бразильської кави в Україні виглядає так:

 1. ILLY Monoarabica Бразилія у зернах 250 г;
 2. Lavazza Tierra Brazil Intense у зернах 1 кг;
 3. GetUp Brazil у зернах 1 кг;
 4. Foundation Brasilia Santos у зернах 1 кг;
 5. One Love Бразилія Конквіста espresso у зернах 250 г;
 6. CafeBoutique Espresso Blend 3.1 у зернах 1 кг;
 7. GetUp Indi-Bro у зернах 1000 г;
 8. Lavazza Tierra Brazil 100% у зернах 1 кг;
 9. Danesi Brazil Monorigine з/б у зернах 250 г.

А яка бразильська кава найкраща на вашу думку? Поділіться своїм відгуком у коментарях!

Як правильно вибрати бразильську каву?

То яка бразильська кава краща? Однозначної відповіді це питання немає. При виборі бразильської кави, зверніть увагу на позначення “Спеціальна” або “Відбірна”, оцініть ступінь обсмажування, вивчіть регіон походження, перевірте сертифікацію та читайте відгуки. Смакові переваги індивідуальні, тому експериментуйте та пробуйте різні сорти бразильської кави, щоб знайти свій ідеальний варіант і купити якісну каву в зернах.

Головні критерії хорошої бразильської кави

Якщо ви вирішили не обмежувати свій вибір нашим рейтингом та підібрати свій ідеальний смак бразильської кави, то обов’язково беріть до уваги такі критерії:

 • сорт;
 • смакові особливості;
 • особливості виробництва
 • виробник.

Розглянемо коротко кожен із критеріїв.

Сорт

Існує кілька відомих сортів бразильської кави, включаючи різні типи арабіки (бурбон, катуаї, мундо ново) та робусту. Найпопулярніший – однозначно арабіка. Вона має м’який і солодкий смак з нотами шоколаду, горіхів та фруктів. Бурбон – це сорт арабіки, який був уперше введений до Бразилії з острова Бурбон (нині Реюньйон). Він характеризується більш солодким та плодовим профілем смаку. Катуай відомий своєю гарною адаптацією до кліматичних умов Бразилії і може мати різноманітні смакові характеристики. Мундо Ново – це інший гібридний сорт арабіки, розроблений у Бразилії. Він має гарну стійкість до хвороб і може виявляти різноманітні смакові нюанси. Робуста також вирощується в Бразилії, особливо в низинах та тепліших регіонах. Вона має сильніший і гіркуватіший смак, з високим вмістом кофеїну.

Смакові особливості

Оскільки каву в Бразилії вирощують на низько розташованих плантаціях (а часто і зовсім на рівнинах), в її смаковому профілі чітко відчувається кислинка. Її можна прибрати за рахунок темного обсмажування, але переважно виробники навпаки підкреслюють цю особливість.

Особливості виробництва

При обробці кавових зерен у Бразилії найчастіше вдаються до мокрого методу. У цьому випадку зерна кави поміщаються у воду після збору, де вони проходять через процес ферментації та утворення кавового соку. Потім зерна промиваються для видалення плодової м’якоті і переносяться на сушильні столи для висушування. Мокра обробка зазвичай використовується для виробництва кави з більш чистим та яскравим смаком, з більш вираженими кислинками та квітковими нотами. Сухий метод вимагає тривалого часу та особливої уваги до контролю вологості, щоб запобігти цвілі та неправильній ферментації. Суха обробка зазвичай використовується для виробництва кави з більш насиченим смаком, з нотами фруктів, прянощів та вина.

Виробник

Ми завжди рекомендуємо вибирати продукцію відомих брендів – це дає певну впевненість у якості. Але часто менш популярні марки можуть зробити приємний сюрприз і запропонувати смачну каву. Вихід тут один – експериментувати та шукати. А найширший простір для експериментів в Україні вам пропонує інтернет-магазин Coffeeok. у нас ви знайдете все, що потрібно і за найкращими цінами!

Створено: 03 Серпня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin