Як часто потрібно міняти фільтр для кавомашини?

Зміст: Розкрити
3 хв. на читання

Бальзак любив каву. За день випивав до 50 чашок без молока та цукру. Вольтер не відставав від нього – 50 чашок на день. Серед знаменитих кавоманів – Петро I та Катерина II, Наполеон, Шаляпін та Далі, Гюго та Ахматова, Хемінгуей та Жорж Санд. Бах не відмовлявся від філіжанки кави і на замовлення господаря однієї кав’ярні в якості реклами написав «Кавову кантату». Сьогодні жителі нашої планети щороку випивають понад 500 млн. чашок кави.

Як ви думаєте, чи довго за цієї популярності кави сучасні кавомашини витримають такий напір води на свої фільтри? Тим більше, що вода часто тверда, забруднена різними домішками. Вона має бути ідеально чистою, і тоді кава буде смачною.

Кавомашина

Тому фільтри потрібно міняти

Звичайно, кавомашини останнього покоління мають функцію самоочищення. Проте вимагають догляду і з боку людини.

Після приготування близько 220 чашок (залежить від моделі) машині потрібно «почистити пір’їнки».

Для того щоб кавомашина працювала без перебоїв, потрібно проводити її планове сервісне обслуговування. Сюди вхід та чищення внутрішніх вузлів машини. У кавомашині потрібно використовувати чисту питну воду, а не артезіанську або мінералізовану. Якщо ви використовуєте водопровідну воду, обов’язково фільтруйте її.

Одні воліють домашні, стаціонарні, вбудовані фільтри, які часом ефективніші, ніж вбудовані у водяний бак кавомашини. Але як би там не було, не забувайте про своєчасну заміну фільтрів.

Кавова машина

Підсумок

  • Якщо в кавомашині вбудований фільтр, його слід міняти раз на три місяці, не довше. При тривалому використанні у фільтрі розмножуються бактерії. І тоді фільтр змінить свою функцію на протилежну: воду не очищатиме, а забруднюватиме. З’явиться її неприємний запах та смак.
  • При зміні фільтра дивіться не на те, хто його виробник (часто фільтри різних брендів підходять на різні кавомашини) скільки на їхній загальний вигляд, розміри та місце, яким фільтр підключається в бункер. А краще доручити цю справу фахівцям. Вони підберуть правильний фільтр для води.
Створено: 30 Березня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin