Як вибрати каву Якобс: оксамитовий і насичений смак хорошого напою

Кава Якобс – це бренд, що належить компанії Jacobs Douwe Egberts (JDE), одному з найбільших виробників доброї кави у світі. Він пропонує різні якісні сорти та види кави, відповідаючи різним уподобанням споживачів. Jacobs – це бренд зі світовою популярністю, що надає каву в різних країнах і регіонах. Його лінійка включає каву світлого та темного обсмаження, у зернах, мелену та розчинну, різних сортів. Серед них точно є ваш ідеальний смак – залишилося лише знайти його. У цій статті ми розберемося, як вибрати каву Якобс.

Як правильно вибрати хорошу каву Якобс

Щоб визначитися, яку каву Якобс вибрати, вам потрібно звертати увагу на такі 10 характеристик. Кожна з них дуже важлива, тому вам не варто ігнорувати жоден із критеріїв вибору.

зерна кави

1. Звертаємо увагу на сорт при виборі кави Якобс

Компанія Jacobs пропонує різні сорти кави, охоплюючи широкий асортимент продукції, включно з меленою кавою, зерновою кавою, капсульною кавою та розчинною кавою. В асортименті Jacobs представлені такі популярні сорти:

 • Jacobs Kronung. Це один із найвідоміших сортів Jacobs, що являє собою суміш зерен із різних регіонів. Зазвичай має збалансований смак із легкою кислотністю та приємним ароматом;
 • Jacobs Monarch. Цей сорт також є популярним у різних регіонах. Він може мати більш насичений смак і аромат порівняно з Jacobs Kronung;
 • Jacobs Espresso. Призначений для любителів кави в стилі еспресо. Має міцніший смак і натуральний аромат;
 • Jacobs Crema. Цей сорт зазвичай вирізняється бархатистою текстурою крему на поверхні кави та м’яким смаком;
 • Jacobs Douwe Egberts Espresso Intenso. Цей сорт призначений для любителів інтенсивного смаку та аромату справжнього еспресо.

Врахуйте, що асортимент продукції може змінюватися з часом. У ньому можуть з’явитися нові оригінальні смаки та продукти.

2. Дивимося на ступінь обсмаження кави

Ступінь обсмаження кави впливає на її смак, аромат і тіло. Вибір ступеня обсмаження залежить від ваших особистих уподобань щодо смаку кави. Компанія Jacobs може пропонувати каву з різним ступенем обсмаження. Загальні класифікації ступеня обсмаження зазвичай містять такі категорії:

 • світле обсмаження. Кава світлого обсмаження має яскраві кислотні ноти, зберігає максимум натуральних смаків зерен. Вона може мати кольори від світло-коричневого до коричневого;
 • середнє обсмажування. Це найпоширеніший ступінь обсмаження. Кава середнього обсмаження зазвичай має збалансований смак, помірну кислотність і тіло. Зерна обсмажують до коричневого кольору;
 • темне обсмаження. Кава темного обсмаження має більш насичений смак, часто з відтінками шоколаду і смажених нот. Зерна темно-коричневого кольору, іноді з масляним блиском.

Якщо ви віддаєте перевагу більш яскравим і фруктовим нотам, то легке обсмажування може бути відповідним вибором. Якщо ви любите міцніший смак і аромат, темне обсмажування може бути більш підходящим. Деякі методи приготування, такі як еспресо, можуть краще підходити для темного обсмажування, тоді як для фільтрованої кави може бути кращим середнє обсмажування.

3. Як помел кави впливає на смак?

Вибір ступеня помелу кави залежить від методу приготування кави, який ви збираєтеся використовувати. Різні методи приготування вимагають різного розміру помелу, щоб досягти оптимального смаку й аромату. Компанія Jacobs пропонує різні види кави та надає рекомендації щодо помелу для кожного з них. Однак, загалом, ось як вибирати помел кави:

 • грубий помел. Підходить для кавоварки з фільтром. Зерна крупно помелені, що забезпечує тривалий контакт з водою і екстрагує більші частки кавових олій;
 • середній помел. Це найбільш універсальний помел, який підходить для більшості методів приготування. Він забезпечує гарне поєднання між вилученням смакових речовин і процесом фільтрації;
 • тонкий помел. Рекомендований для еспресо, турки. Зерна дрібно помелені, що забезпечує більш інтенсивне вилучення смакових речовин за короткий час;
 • дуже тонкий помел. Цей помел ще дрібніший, ніж тонкий помел, і використовується для приготування кави в турці, де дрібність помелу важлива.

Пам’ятайте, що для кожного методу приготування існує оптимальний розмір помелу, і використання неправильного помелу може призвести до незадовільних результатів.

4. Звертаємо увагу на зовнішній вигляд зерен кави Якобз

Кавові зерна Jacobs мають характерний для високоякісних зерен арабіки зовнішній вигляд. Загальні риси включають:

 • форма. Зерна натуральної кави арабіки зазвичай мають овальну форму, іноді злегка вигнуту;
 • колір. Зрілі кавові натуральні зерна можуть бути кольору від світло-коричневого до темно-коричневого. Вони часто мають блиск, що свідчить про свіжість;
 • поверхня. Кавові зерна зазвичай мають гладку, рівномірну поверхню без явних дефектів;
 • розмір. Розмір якісних кавових зерен може варіюватися, але зазвичай арабіка має довші зерна порівняно з робустою.

Крім того, важливо звертати увагу на запах. Свіжі зерна кави мають характерний аромат, який може бути насиченим і приємним.

5. Смакові профілі кави Якобз

Компанія Jacobs пропонує різні сорти кави, кожен з яких має свій унікальний смаковий профіль. Смаки кави можуть варіюватися залежно від сорту зерен, ступеня обсмаження, регіону походження та інших чинників. Нижче наведено загальні смакові характеристики, які можуть бути характерними для різних сортів кави від Jacobs:

 • Jacobs Kronung має збалансований смак із легкою кислотністю та приємним ароматом. Це може бути універсальний вибір для тих, хто віддає перевагу середньому смаку кави;
 • Jacobs Monarch вирізняється більш насиченим смаком і ароматом;
 • Jacobs Espresso Призначений для приготування еспресо і має міцніший смак та інтенсивніший аромат;
 • Jacobs Crema має оксамитову текстуру крему на поверхні кави і може мати м’якший смак.

Щоб отримати більш точну інформацію про смак конкретного сорту кави Jacobs, рекомендується звертатися до опису на упаковці продукту або на сайті магазину Coffeeok.

6. Вибір кави Якобс за місцем походження

Jacobs пропонує суміші з різних регіонів для створення унікальних смакових профілів. Це може бути Кенія, Ефіопія, Бразилія, Гватемала та інші регіони. У кожного – свої особливості. Наприклад:

 • Кенія. Кава з Кенії зазвичай має яскравий, виразний смак з яскраво вираженими фруктовими і ягідними відтінками. Часто присутні квіткові ноти. Кислотність висока, що надає каві свіжості та жвавості;
 • Ефіопія. Ефіопська якісна кава часто вирізняється складним смаковим профілем із фруктовими та квітковими нотами. Вона може бути яскравою, кислою та ароматною;
 • Гватемала. Кава з Гватемали зазвичай має збалансований смак із нотами шоколаду, горіхів і квітковими відтінками. Він може бути солодким і насиченим;
 • Бразилія. Бразильська якісна кава часто має насичений, солодкуватий смак з відтінками горіхів і шоколаду. Це зазвичай кава з низькою кислотністю.

Ці характеристики є спільними рисами для кави із зазначених країн, але важливо пам’ятати, що всередині кожної країни існує безліч регіональних відмінностей і різноманітності смакових профілів.

7. Умови зберігання

Для правильного зберігання кави Jacobs рекомендується дотримуватися кількох простих правил:

 • зберігайте каву в оригінальній упаковці Jacobs або в іншій герметичній упаковці із замком. Це допомагає запобігти впливу вологи та кисню;
 • зберігайте каву в прохолодному і темному місці, подалі від прямих сонячних променів і джерел тепла. Темні кути шафи є хорошим варіантом;
 • уникайте впливу вологи. Місце для зберігання має бути сухим, оскільки волога може негативно впливати на якість кави;
 • зберігайте каву в місці, де немає сильних запахів, щоб запобігти поглинанню неприємних ароматів;
 • не рекомендується зберігати каву в морозильнику, щоб уникнути конденсації вологи;
 • використовуйте каву Jacobs протягом терміну придатності, зазначеного на упаковці, щоб насолоджуватися її максимальною свіжістю та ароматом.

Дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти якість і смак кави Jacobs.

8. Дата збирання та фасування кави Якобс

На упаковці кави Якобс можна знайти інформацію про дату обсмаження або термін придатності. Рекомендується вибирати каву з близькою до моменту купівлі датою обсмажування, адже свіжообсмажені зерна зберігають найкращі ароматичні та смакові характеристики.

9. Якій каві Якобс віддають перевагу українці?

Корисну допомогу надають спеціальні рейтинги та відгуки. Вони допоможуть зробити вибір кави Якобз з урахуванням суб’єктивних оцінок гурманів і об’єктивного аналізу конкретних характеристик продукту. Щоб познайомитися з відгуками, вам знадобиться всього 5-10 хвилин, а користь від такої інформації буде величезною.

10. Спробуйте каву Якобс

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати каву Якобс. А значить, готові купити найсмачнішу каву в магазині Coffeeok. У нашому каталозі представлена максимально повна лінійка продуктів бренду. Скориставшись системою фільтрів, ви зможете буквально в кілька кліків відсортувати варіанти за ключовими параметрами. А докладні описи дозволять визначитися з рішенням. У нас каву Якобз ви можете купити за демократичними цінами і зі швидкою доставкою по всій Україні.

Рекомендована добірка кави Якобс від coffeeok

Як вибрати каву Якобс? Коротко

Коротко резюмуємо, як вибрати хорошу каву Якобс:

 1. Сорт. Якобс пропонує різноманітні суміші, що включають арабіку і робусту, забезпечуючи різні варіанти смаку і аромату.
 2. Ступінь обсмаження. Виберіть ступінь обсмаження, що відповідає вашим уподобанням, оскільки Якобс пропонує як світлі, так і темні обсмаження.
 3. Помел. Залежно від вашого типу кавоварки виберіть відповідний ступінь помелу для приготування смачного напою.
 4. Зовнішній вигляд, аромат. Оцініть зовнішній вигляд упаковки та аромат кави, попередньо вивчивши інформацію на етикетці, щоб вибрати відповідний варіант.
 5. Смаковий профіль. Вивчіть опис смакового профілю на упаковці, щоб визначити, чи відповідає він вашим уподобанням.
 6. Регіон походження. Дізнайтеся про регіон походження кавових зерен у суміші, оскільки це впливає на їхні характеристики.
 7. Умови зберігання. Зберігайте каву Якобс у сухому та прохолодному місці, щоб зберегти свіжість і аромат.
 8. Дата збирання та фасування. Купуйте продукт із близькою до поточної датою збирання та фасування для гарантії свіжості кавових зерен.
 9. Відгуки та рейтинги. Вивчіть відгуки та рейтинги інших споживачів, щоб отримати уявлення про якість і смакові характеристики обраної вами суміші Якобс.

Ці фактори допоможуть вам вибрати каву Якобс, що відповідає вашим уподобанням. А якщо вам потрібна додаткова допомога та індивідуальна консультація, напишіть нашим менеджерам у будь-якому з месенджерів. Спеціаліст зв’яжеться з вами та допоможе підібрати найкращу каву.

Створено: 17 Грудня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin