Як готувати каву в пуровері?

Пуровер – це метод приготування кави, який прийшов до нас із Японії. Цей спосіб зарекомендував себе як один із найпростіших і найефективніших способів заварювання кави, даючи змогу розкрити всі її ароматичні якості. Кава виходить такою ж смачною, як у хорошій кав’ярні, а сам пуровер коштує недорого – на відміну від професійної кавомашини. Докладний відеоогляд на цю тему підготувала наш кавовий експерт Даша.

Віддаєте перевагу засвоювати інформацію в письмовому вигляді? Тоді не пропустіть можливість прочитати цю статтю до кінця, де ми коротко виклали основні моменти з відеоогляду. Нагадуємо вам, що у нас є зручний спосіб спілкування з нашими експертами – форма зворотного зв’язку. Не соромтеся писати нам, і ми завжди готові допомогти вам з усіма вашими запитаннями. А тепер перейдемо до обговорення теми нашої статті.

Що таке пуровер і як його вибрати?

Пуровер – це конусоподібний диспенсер з отвором внизу, який встановлюється на чашку або каструлю. Він використовується для заварювання кави методом ручного наливу. Основними перевагами пуровера є його простота у використанні та здатність давати повний контроль над процесом заварювання.

Під час вибору пуровера зверніть увагу на такі моменти:

  • матеріал виготовлення – зазвичай це спеціальний пластик, скло або кераміка;
  • розмір – а точніше діаметр, який може коливатися в дуже широкому діапазоні.

Вибір залежить від ваших уподобань і кількості кави, яку ви плануєте заварювати.

Кава в пуровері

Як приготувати каву в пуровері?

Приготування кави в пуровері – це мистецтво, що вимагає точності й уваги до деталей. Ось як це робиться:

  1. Підготуйте кавові зерна. Подрібніть свіжі кавові зерна на середньому ступені помелу. Оптимальна кількість кави становить приблизно 1-2 столові ложки на кожні 180-240.
  2. Розігрійте воду. Нагрійте воду до температури близько 90-96 градусів Цельсія. Це важливо, оскільки занадто гаряча або холодна вода може негативно вплинути на смак кави.
  3. Приготуйте фільтр. Покладіть паперовий або металевий фільтр у пуровер і сполосніть його гарячою водою. Це допоможе уникнути паперового присмаку в каві та прогріти пуровер.
  4. Почніть заварювати. Покладіть кавовий помел у фільтр і рівномірно розподіліть його по дну. Почніть заварювання, повільно наливаючи воду в центральну частину кавового помелу і рухаючись рівномірно до країв. Цей процес має зайняти приблизно 2-3 хвилини.

Коли кава пройшла через фільтр і перебуває в чашці або каструлі, насолоджуйтеся ароматом і смаком вашої свіжозвареної кави.

Пуровер

Купити пуровер в інтернет-магазині Coffeeok

Замовити пуровери в асортименті ви можете в спеціалізованому інтернет-магазині Coffeeok (Київ, Україна). У нас дуже демократичні ціни, тільки якісна продукція, швидка доставка в будь-яку точку України. Але головне – це величезний вибір товарів, з яким ви можете познайомитися (і оформити замовлення) просто зараз.

Не забувайте, що наші консультанти завжди готові допомогти вам. Ви можете зв’язатися з ними за номерами телефонів, вказаними на сайті.

Створено: 22 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin