Рейтинг професійних кавомолок

Професійна кавомолка – це спеціалізоване обладнання, призначене для перемелювання кавових зерен з високою точністю та ефективністю. Ці кавомолки використовуються в професійних кав’ярнях, ресторанах, кафе та інших закладах громадського харчування, де висока якість кави є пріоритетом. Вони мають високу продуктивність і зазвичай дають змогу точно регулювати ступінь помелу. Якість помелу безпосередньо впливає на смак і аромат приготованої кави, а професійна кавомолка забезпечує точність і ефективність у цьому процесі. Важливо вибрати таку кавомолку, яка відповідає конкретним потребам і забезпечить високий стандарт якості кави у вашому закладі. Щоб полегшити вам процес прийняття рішення, ми вирішили скласти спеціальний рейтинг професійних кавомолок в Україні.

Щоб вирішити, які професійні кавомолки кращі, ми орієнтувалися на низку об’єктивних критеріїв:

 • принцип дії та спосіб помелу;
 • продуктивність;
 • можливість регулювання ступеня помелу та інші налаштування;
 • матеріал виготовлення корпусу, міцність і надійність;
 • простота обслуговування;
 • наявність додаткових переваг;
 • ціна;
 • бренд, його репутація.

До складання ТОП професійних кавомолок ми залучили нішевих експертів і вивчили відгуки користувачів.

Рейтинг професійних кавомолок в Україні

4. Кавомолка Ariete 3023

Відкриває ТОП професійних кавомолок популярна італійська марка Ар’єте і модель 3023. Вона електрична, жорнового типу, і доволі потужна, що дає змогу виконати якісний рівномірний помел дуже швидко. Вона недорога, але довговічна і надійна завдяки хорошій збірці і використанню найкращих матеріалів. І ви точно оціните привабливість зовнішнього вигляду техніки. Вона отримала найкращі відгуки від покупців.

Основні плюси моделі:

 • стильний дизайн;
 • висока потужність;
 • надійність і якість. 

Мінуси:

 • обмеженість додаткових функцій;
 • механічне управління.

3. Кавомолка електрична GAGGIA MD 15 Nero

Gaggia MD 15 Nero оснащена жорновим механізмом, який забезпечує більш рівномірний і якісний помел кавових зерен. У неї потужний мотор для ефективного і швидкого помелу великих об’ємів кавових зерен, а об’єм завантажувального бункера розрахований на 350 грам. Італійська марка Gaggia відома своїм стильним дизайном і використанням високоякісних матеріалів у своїй продукції. А ще вона має просте і зручне управління для забезпечення ефективної роботи в умовах високого завантаження. І це дає їй змогу потрапити в рейтинг професійних кавомолок в Україні відразу на третє місце.

Основні плюси моделі:

 • висока потужність;
 • доступна ціна;
 • 15 ступенів помелу.

Мінуси:

 • механічне управління;
 • не дуже міцний пластиковий корпус, важливо уникати ударів і механічних пошкоджень. 

2. Кавомолка електрична DeLonghi KG 521 M

Срібло ТОП професійних кавомолок отримує популярна версія італійської марки. DeLonghi KG 521 M має можливість регулювання ступеня помелу, що дозволяє вам налаштовувати її під різні методи приготування кави. Вибір відповідного ступеня помелу полегшується регулятором з 18 рівнями, адаптованими під різні кавоварки. Перші 6 рівнів ідеальні для еспресо, 7-12 підходять для крапельних кавоварок, а 13-18 оптимізовані для використання з френч-пресом. Функція Aroma дає змогу налаштувати міцність напою. Автоматичне визначення необхідного дозування ґрунтується на текстурі перемеленої кави.

Основні плюси моделі:

 • справедлива ціна;
 • технологічність, великий набір додаткових функцій;
 • можливість максимально точного регулювання помелу.

Мінуси:

 • недостатньо міцний корпус.

1. Кавомолка KitchenAid Artisan 5KCG8433EOB чорна

Продукція популярної марки KitchenAid відома своїм стильним і привабливим дизайном, що важливо для тих, хто звертає увагу на зовнішній вигляд своєї кухонної техніки. Ця кавомолка отримала хороші відгуки від професійних бариста, які відзначають простоту управління і якісний однорідний помел, ступінь можна регулювати. Бренд зазвичай приділяє увагу ефективності роботи своїх пристроїв, що може бути важливо для користувачів, які цінують продуктивність. Працює вона досить тихо.

Основні плюси моделі:

 • широкий набір додаткових функцій;
 • надійність і якість;
 • простота управління.

Мінуси:

 • ціна трохи вища за середню, але з урахуванням функціоналу вона справедлива.

Топ-4 найкращих професійних кавомолок за версією Coffeeok

 1. Кавомолка KitchenAid Artisan 5KCG8433EOB чорна
 2. Кавомолка електрична DeLonghi KG 521 M
 3. Кавомолка електрична GAGGIA MD 15 Nero
 4. Кавомолка Ariete 3023

Якій професійній кавомолці віддати перевагу?

Щоб визначити, які професійні кавомолки кращі, ми в процесі аналізу орієнтувалися на технічні характеристики з таблиці:

КавомолкаКраїна виробникТипПотужністьСпосіб помелуДодаткові функціїОб’єм резервуару для кавиРегулювання ступеня помелуСпосіб управлінняМатеріал виготовлення корпусу
1KitchenAid Artisan 5KCG8433EOB чорнаКитайЕлектрична150Жорновапортафільтр 54/58 мм, порційний помел 1-12 чашок, налаштування часу помелу, ручне налаштування340ЄКнопковеПластик
2DeLonghi KG 521 MІталіяЕлектрична150ЖорноваДисплей350ЄКнопковеМетал, пластик
3GAGGIA MD 15 NeroІталіяЕлектрична150ЖорноваНалаштування ступеня помелу, таймер350ЄМеханічнеМетал, пластик
4Ariete 3023ІталіяЕлектрична200Жорнова200ЄМеханічнеМетал, пластик

Зверніть увагу на ці робочі параметри – ви можете виокремлювати їх, коли обиратимете свої найкращі професійні кавомолки. Такі характеристики універсальні, і виробники обов’язково вказують їх в описі до своєї техніки.

Як правильно вибрати професійну кавомолку 

Вибір професійної кавомолки залежить від багатьох факторів – це зокрема обсяг виробництва, типи кавових напоїв, бюджет та інші індивідуальні вимоги бізнесу. Вибір професійної кавомолки вимагає уважного аналізу потреб вашого бізнесу, вподобань у приготуванні кави та бюджетних обмежень. Врахуйте ці критерії, і ви зможете вибрати кавомолку, яка найкращим чином відповідає вашим вимогам, забезпечуючи високу якість кави у вашому закладі.

Головні критерії вибору хорошої професійної кавомолки

Вибір професійної кавомолки – це важливий етап для тих, хто займається кавовим бізнесом, чи то кав’ярня, чи то ресторан, чи то кафе. Ось головні критерії, які слід врахувати під час вибору хорошої професійної кавомолки:

 • спосіб помелу;
 • ступінь регулювання помелу;
 • продуктивність і технічні характеристики;
 • міцність і надійність;
 • ергономіка і зручність використання;
 • простота обслуговування і чищення;
 • ціна і бренд;
 • відгуки та рейтинги.

Спосіб помелу

Професійні кавомолки з металевими або керамічними жорнами забезпечують більш рівномірний і контрольований помел, зберігаючи аромат і смак кавових зерен. Машини з лезами можуть бути менш точними в налаштуванні ступеня помелу, але вони можуть бути більш доступними за ціною. Вважається, що найкращі професійні кавомолки – жорнові. 

Ступінь регулювання помелу

Одним із ключових критеріїв є можливість регулювання ступеня помелу. Різні методи приготування кави (еспресо, фільтр-кава, аеропрес та інші) вимагають різного ступеня помелу, тому важливо мати можливість налаштовувати кавомолку під кожен конкретний випадок.

Продуктивність і технічні характеристики

Врахуйте обсяг кави, що готується у вашому бізнесі. Професійна кавомолка повинна забезпечувати достатню продуктивність для задоволення потреб вашого закладу. Системи автоматичного дозування та регулювання можуть бути важливими для забезпечення стабільності та точності приготування. Висока консистенція помелу важлива для рівномірного вилучення смакових компонентів кави. Це впливає на якість і стабільність приготованих напоїв.

Міцність і надійність

Професійна кавомолка має бути виготовлена з міцних матеріалів, щоб витримувати інтенсивне використання в умовах кавового бізнесу. Оцініть репутацію бренду та відгуки користувачів щодо надійності обладнання.

Ергономіка та зручність використання

Зверніть увагу на дизайн і управління кавомолкою. Професійне обладнання має бути зручним у використанні, особливо за високого завантаження. В умовах професійної кухні або кав’ярні шум може бути проблемою. Виберіть кавомолку з мінімальним рівнем шуму або з вбудованою шумоізоляцією. За інтенсивного використання професійних кавомолок важлива система охолодження, що запобігає перегріванню та забезпечує стабільність роботи.

Простота обслуговування та чищення

Легкість обслуговування і чищення є ключовим фактором. Кавомолка має легко розбиратися, і деталі мають бути доступні для чищення та заміни. Найкращий варіант – коли техніка оснащена системою самоочищення.

Ціна і бренд

Розгляньте співвідношення ціни та якості. Обирайте кавомолку, яка відповідає вашому бюджету і надає необхідний функціонал. Перевірте умови гарантії та наявність підтримки з боку виробника. Це може бути важливим фактором у разі несправностей або необхідності технічної підтримки. Обирати рекомендуємо популярні марки, які можуть гарантувати якість продукції, заробили хорошу репутацію та офіційно представлені в Україні.

Відгуки та рейтинги

Вивчіть відгуки користувачів і рейтинги різних моделей. Це допоможе вам отримати реальні відгуки від тих, хто вже використовував обрані моделі кавомолок. Купити професійну кавоварку з будь-якими робочими параметрами ви можете в інтернет-магазині Coffeeok. У нашому каталозі ви знайдете найкращі професійні кавомолки від найвідоміших світових брендів. Демократичні ціни та офіційні гарантії якості, зручна система пошуку сайтом і консультації кваліфікованих менеджерів, швидка доставка по всій Україні – це все причини звернутися саме в магазин Coffeeok!

Створено: 12 Березня 2024
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin