Ті Гуань Інь Улун - заварювання та особливості

Улун – це чудовий китайський чай, який відрізняється своїм цікавим, м’яким смаком. Його умовно ділять на світлий Ті Гуань Інь та темний Да Хун Пао. Для того щоб зрозуміти який перед вами улун, варто звернути увагу на колір, всі ті, що зелені відносяться до світлих улунів, а темніше листя – це темний.

Чай улун

Ми зупинимося на Ті Гуань Інь, він є напівферментованим чаєм, який знаходиться між зеленим і чорним чаєм.

Легендарний улун Ті Гуань Інь вирощують на півдні провінції Фуцзянь, де гори вкриті оксамитовою травою, з яких видніються хмари, наче цукрова вата.

Навколо чаю Ті Гуань Інь складають легенди, він має тонкий, ненав’язливий смак. Якщо чай перетримати, він стане дуже міцним і терпким, а в Ті Гуань Інь цих двох властивостей бути не повинно. Адже Ті Гуань Інь люблять його м’який і ніжний смак. Тому готувати чай потрібно особливо акуратно, дотримуючись правил.

Листя чаю улун

Секрети заварювання чаю Ті Гуань Інь

Світлий улун дуже примхливий, він вимагає до себе дбайливого ставлення та уваги. Для того, щоб максимально розкрити смак улуна, потрібно правильно його заварити.

Оскільки китайські чаї дуже насичені, вони легко віддають свій смак, тому їх слід заварювати швидкою протокою, а наполягати лише кілька секунд.

Чай можна заварювати повторно, з кожним разом він розкриватиме нові грані смаку і аромату. При повторному заварюванні рекомендуємо збільшувати час настою.

Після розкриття герметичної упаковки рекомендуємо зберігати цей чай у холодильнику! Слід уникати сусідства з продуктами з яскраво вираженим запахом, адже чай добре вбирає аромати.

Як правильно пити улун

Особливості улуну

Улун не лише смачний, а й корисний. Завдяки легкій ферментації він зберігає всі корисні властивості, тому відрізняється великим вмістом вітамінів та корисних елементів, таких як кальцій, магній, фосфор, йод, цинк тощо. Улун позитивно впливає обмін речовин. Сьогодні китайський чай набрав особливої популярності і це не просто так, адже улун – це криниця за вмістом антиоксидантів, справжній еліксир молодості. Тому купити чай улун – зробити внесок у своє здоров’я та гарне самопочуття!

Колір, смак, аромат

Ті Гуань Інь – це скручені кульки світло-зеленого кольору, такий чай виготовляється з високоякісних цілісних листочків. Характерно, що листя для улуна вибирають соковиті зрілі, зібрані з дорослих кущів. Колір настою прозорий, з відтінком від жовтого до янтарного. Аромат напою солодкий, з нотками меду та квітів.

Приємного чаювання!

Створено: 30 Березня 2023
Вас може зацікавити
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin