Автентичний рецепт іспанського латте (прості кроки).

Іспанці славляться своєю любов’ю до міцної кави, і їх версія латте така ж міцна, як ви очікуєте. Іспанське лате кремове, з переважанням еспресо і солодке, хоча не так сильно, як американське лате з ароматизованим сиропом.

Вам не потрібно літати до Іспанії, щоб спробувати цей варіант латте! Ми покажемо вам, як приготувати ідеальне іспанське латте вдома, використовуючи вже наявне обладнання та інгредієнти. Готуйтеся до смачного іспанського напою!

Що таке іспанське латте?

Іспанське латте

Традиційне іспанське латте має співвідношення 1:1 міцної кави та гарячого молока. Зазвичай його підсолоджують за допомогою білого цукру або згущеного молока. Якщо вам коли-небудь зустрічалося кубинське “café con leche”, іспанське латте дуже схоже.

Одна з головних відмінностей від інших видів лате полягає в тому, що іспанське лате використовує зварене молоко замість парного молока. Також класичне лате містить приблизно 2/3 молока і 1/3 еспресо, тому співвідношення трохи відрізняється.

  • Приготуйте два еспресо за допомогою вашої кавоварки для еспресо або міні-кавоварки Мока. Ви також можете зварити 1/2 склянки міцної кави.
  • Підігрійте молоко на середньому вогні в малій каструлі на плитці. Ви хочете, щоб молоко було підігріте, але не кипляче, тому не доводьте його до кипіння. Регулярно помішуйте, щоб не допустити пригоряння молока.
  • Як тільки молоко стане гарячим, підготуйте його, використовуючи ваш посуд для взбивання молока або венчик.
  • Додайте еспресо або каву до чашки. Додайте білий цукор або згущене молоко. Потім налійте підготоване пінне молоко.
  • Якщо хочете, можете додати прикраси, такі як мелена кориця, какао порошок або порошок еспресо. Тоді насолоджуйтеся вашим смачним іспанським латте!

Автентичне іспанське лате

Кремове та солодке з достатком ароматного еспресо, іспанське лате – це смачний варіант класичного лате. Вам не знадобиться жодного спеціального обладнання чи інгредієнтів, щоб приготувати цей задовольняючий напій!

Варіації рецепта іспанського лате

Ви бачили простий рецепт, але як ви можете його змінити, щоб підійшов до вашого смаку? Ось кілька простих порад!

Молоко

Іспанці зазвичай використовують незбиране молоко у своїх лате, але це не означає, що вам це потрібно! Калорії в цьому напої здебільшого надходять із молока, тому заміна незбираного молока на молоко з меншим вмістом калорій або без молока може підійти вашій дієті краще.

Солодкі добавки

Білий або коричневий цукор легко змішується з гарячим лате. В Іспанії вам можуть подати невелику чашку з цукром поряд із вашим лате, щоб ви могли додати стільки, скільки вам сподобається. Але ви також можете спробувати згущене молоко, яке є концентрованою формою молока з інтенсивною солодкістю. Як і у в’єтнамській каві, іспанське лате може містити згущене молоко для додаткової порції багатого, солодкого крему.

Кава

Іспанія, як і більшість країн Європи, п’є майже винятково еспресо, тому для отримання найавтентичнішого іспанського лате вам знадобиться еспресо-машина. Ви також можете використовувати кавоварку Мока, портативну кавоварку еспресо або навіть Аеропрес для приготування концентрованої кави. Якщо у вас немає ніяких кавоварок, ви можете використовувати крапельну кавоварку або Кеуріг. Ми рекомендуємо робити вашу заварену каву міцною, щоб наблизитися до еспресо!

Висновок

Тепер настав час почати варити! Ми сподіваємося, що цей простий рецепт іспанського лате, з корисними порадами з приготування та варіантами, допоможе вам насолодитися стильним кофеїном. Приготуйте смачне латте та насолоджуйтесь європейською відпусткою всього в одній чашці! Варити новий кавовий напій завжди весело, особливо коли ви отримуєте можливість зануритися в іншу культуру одночасно.

Створено: 26 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin