Як вибрати капучинатор (спінювач) для молока?

Капучинатор, або спінювач для молока, – це незамінний аксесуар для справжніх поціновувачів кави та кавових напоїв. Він дає змогу створювати ідеальну молочну піну для капучино, лате, макіато та інших кавових делікатесів просто у себе вдома. У цій статті ми розглянемо, як вибрати капучинатор, а також ознайомимося з кількома популярними моделями і де їх можна придбати. Але для початку подивіться відео від нашого кавового гуру Даші, яка підготувала цікавий огляд ТОП піноутворювачів для молока від провідних брендів і показу, як готувати з ними різні напої – класичний капучино, мача-лате і лате.

Легше сприймаєте інформацію в письмовій формі? Тоді рекомендуємо вам дочитати цю статтю до кінця, у ній представлено основні тези з відеоогляду, і не забувайте, що ви завжди можете поставити запитання нашим фахівцям через спеціальну форму зворотного зв’язку. А зараз переходимо до теми нашої статті.

Що таке капучинатор?

Перш ніж зануритися у світ вибору капучинаторів, давайте зрозуміємо, що це таке. Капучинатор – це пристрій, який дає змогу збивати молоко до стану пишної піни. Він працює на основі вбудованого обертового підігрівального елемента, що обертається, який обігріває молоко, а потім збиває його до бажаної текстури. Капучинатори можуть бути автономними пристроями або вбудованими в кавомашини.

Тепер перейдемо до розгляду кількох популярних моделей капучинаторів та їхніх характеристик. Для огляду ми вибрали ТОП-3 популярних спінювачів:

  • Nespresso Aeroccino 3;
  • Melitta Cremio II;
  • DELONGHI EMFI.BZ.

Давайте подивимося, як зробити з їхньою допомогою ідеальну густу пінку.

Кава з пінкою

Тестуємо Nespresso Aeroccino 3

Nespresso Aeroccino 3 – це компактний і стильний капучинатор, який чудово підходить для приготування молочної піни в домашніх умовах. Він має дві насадки – для збивання холодного та гарячого молока. Aeroccino 3 забезпечує швидке та рівномірне спінювання молока, що робить його чудовим вибором для кавових еспресо та лате.

Спінювач DELONGHI EMFI.BZ

DELONGHI EMFI.BZ – це стильний капучинатор з елегантним дизайном і високою продуктивністю. Він має функцію автоматичного вимкнення і дає змогу готувати молочну піну різної щільності. Цей капучинатор чудово підійде для тих, хто цінує комфорт і якість.

Готуємо холодний лате з Melitta Cremio II

Melitta Cremio II – це ще одна цікава модель капучинатора. Він обладнаний трьома насадками, що дають змогу приготувати молочну піну різної текстури. Особливостями Melitta Cremio II є можливість приготування холодної молочної піни та простота догляду за пристроєм завдяки знімним деталям.

Для створення піни за допомогою автоматичного капучинатора, вам потрібно дотримуватися інструкцій, специфічних для вашої моделі пристрою. Однак у загальних рисах процедура може мати такий вигляд:

  1. Підготуйте молоко. Використовуйте свіже молоко кімнатної температури. Зазвичай капучинатори працюють краще з холодним молоком, тож ви можете навіть трохи охолодити його.
  2. Запустіть капучинатор. Увімкніть спінювач, дотримуючись інструкцій з увімкнення для вашої конкретної моделі.
  3. Налаштуйте параметри. Багато капучинаторів надають опції для налаштування текстури та щільності молочної піни. Це може включати в себе вибір бажаної температури, кількості піни і швидкості спінювання. Переконайтеся, що налаштування відповідають вашим уподобанням.
  4. Заливайте молоко. Обережно налийте свіже молоко в контейнер капучинатора. Зазвичай максимальний рівень заповнення вказано в інструкції. Не переповнюйте його, щоб уникнути переливання молока.
  5. Запустіть процес спінювання. Натисніть відповідну кнопку або перемикач, щоб почати процес спінювання молока. Капучинатор автоматично нагріє і спінить молоко.
  6. Дочекайтеся завершення. Зачекайте, поки капучинатор завершить процес. Зазвичай це займає кілька хвилин. Капучинатор може видавати сигнал або відключатися автоматично, коли процес завершиться.

Можна переходити до приготування напою – холодного лате. Приготуйте еспресо або каву у високій чашці або спеціальній склянці для лате, заповненій кубиками льоду. Обережно налийте спінене молоко зверху кави. Спінена молочна піна має утворити красивий верхній шар на вашому напої. Потім додайте холодне молоко. За бажанням, ви можете прикрасити ваш напій додаванням цукру, какао-порошку, кориці або інших приправ. Тепер ваш капучино готовий до вживання.

Готуємо холодний латте

Купити фірмові капучинатори в інтернет-магазині Coffeeok

Якщо ви вирішили придбати капучинатор для приготування ідеальної молочної піни у своєму домі, то інтернет-магазин Coffeeok пропонує широкий вибір фірмових капучинаторів, включно з моделями з нашого огляду. Але ними асортимент не обмежується – у каталозі представлено десятки варіантів із різними функціями, ціною та дизайном. Ознайомтеся з асортиментом просто зараз.

Не впевнені в чомусь? Наші консультанти доступні за телефонами, вказаними на сайті, щоб допомогти вам. Ви також можете скористатися формою зворотного зв’язку, представленою вище.

Створено: 23 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin