Як варити каву в гейзерній кавоварці?

Вітаємо вас! Наш блог створений, щоб радувати вас новими відкриттями у світі смачної та ароматної кави. Сьогодні ми поговоримо про досить цікавий, домашній спосіб заварювання кави – за допомогою гейзерної кавоварки.

Якщо ви хотіли б максимально детально зануритися в надихаючу симфонію кавових ароматів, наше відео про приготування кави в гейзерній кавоварці – це справжня подорож у світ мистецтва кави. Це досить цікавий спосіб приготування, який вимагає уваги до деталей. Якщо ви хотіли б глибше зануритися в цю тему, запрошуємо вас переглянути це відео до кінця.

Після перегляду ви зможете насолодитися короткою вижимкою з відео цієї кавової симфонії, яку створили наші фахівці компанії Coffeeok. Ласкаво просимо у світ гейзерної кавоварки!

Після вивчення відеоматеріалу, ви зможете ділитися своїми унікальними відкриттями та досвідом – для цього ми створили форму зворотного зв’язку. Ваша думка та історії стануть частиною нашого з вами нерозривного зв’язку, де кожен може зробити свій внесок і зробити світ кави ще більш надихаючим. Ваш досвід зможе надихнути безліч інших кавоманів.

Гейзерна кавоварка – принцип роботи?

Гейзерні кавоварки або як їх ще називають “мокка” – це виверження кавового вулкана. Принцип роботи гейзерки досить простий: вода під тиском пари проходить через фільтр із меленою кавою, вбираючи її смак і аромат.

Італійська компанія Bialetti почала масове виробництво гейзерних кавоварок у далекому 1933 році. І це був просто справжній порятунок для італійців! Оскільки в 30-ті роки через економічну кризу можливості ходити в кав’ярні, на жаль, не було. Зараз же, можливо купити гейзерну кавоварку в Києві, від провідних європейських і вітчизняних брендів, яка не поступатиметься за якістю, фірмовим дорогим моделям.

Як вибрати гейзерну кавоварку?

Гейзерні кавоварки

Під час вибору гейзерної кавоварки ми рекомендуємо звернути увагу на кілька критеріїв, а саме:

  • Розмір. Гейзерні кавоварки бувають різних обсягів, і вони розраховані на певну кількість порцій.
  • Матеріал. Гейзерні кавоварки бувають з алюмінію, нержавіючої сталі та кераміки.
  • Спосіб підігріву. Можна вибрати домашній варіант для плити або більш мобільне рішення – гейзерні кавоварки електричні.

Найпопулярнішими є моделі середніх розмірів, виконані з нержавіючої сталі, які призначені для домашнього використання.

Як приготувати каву в гейзерній кавоварці?

Як приготувати каву в гейзерній кавоварці

Для приготування кави за допомогою гейзерної кавоварки вам знадобитися:

  • Гейзерна кавоварка.
  • Вода.
  • Кава середньо-грубого помелу.

Відкручуємо нижній резервуар, виймаємо фільтр і наливаємо воду до внутрішньої мітки. Вставляємо фільтр у гейзерну кавоварку і наповнюємо його приблизно на 3/4 меленою кавою. Це 3 столові ложки. І трохи розрівнюємо каву. Закручуємо верхній резервуар і ставимо гейзерку на вогонь.

Далі потрібно почекати, коли верхня частина мокки наповниться рідиною. Коли це станеться – необхідно зняти девайс із плити та розлити напій по чашках.

Тепер ви знаєте, як приготувати ідеальну каву в гейзерці!

Де купити гейзерну кавоварку?

Якщо ви ще думаєте, де можна купити гейзерну кавоварку, відповідь дуже проста – інтернет-магазин Coffeeok. В асортименті ви знайдете широкий вибір найпопулярніших товарів, за допомогою яких, приготування кави можна перетворити на справжнє задоволення.

У нас ви отримаєте професійну консультацію про те, як вибрати якісну гейзерну кавоварку, і, звичайно ж, ідеальну каву.

Створено: 19 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin