Як почистити кавоварку від накипу в домашніх умовах

Усі, у кого є кавовий помічник, живуть і горя не знають. У будь-який час доби ви можете насолодитися чашкою ароматної кави, доклавши до цього мінімум зусиль, особливо якщо кавоварка автоматична. Але чи довго прослужить вам кавоварочне обладнання? Тут все гранично просто – або ви регулярно доглядаєте за своєю технікою, або ж через невеликий час прощаєтеся з нею і викладаєте гроші на нову. Що має на увазі під собою правильний догляд, розповіла наш експерт з кави Даша у своєму відео.

Якщо вам комфортніше отримувати інформацію в письмовій формі, то не пропустіть цю статтю до кінця, в ній ми коротко виклали головні ідеї з відеоогляду. Не забувайте, що у нас є спеціальна можливість для вас: ви можете спілкуватися з нашими експертами особисто, просто скориставшись формою зворотного зв’язку. Пишіть нам, і ми завжди готові відповісти на ваші запитання.

Очищення кавомашини вдома: короткий алгоритм

Кавомашина – це незамінний помічник для всіх любителів кави, але з часом вона може покритися накипом, що може вплинути на якість приготованого напою. Регулярне очищення кавомашини від накипу – ключовий момент у підтримці її працездатності та збереженні смаку вашої кави. Алгоритм очищення кавоапарата включає всього кілька простих кроків:

  1. Підготовка. Перед початком очищення переконайтеся, що кавомашина вимкнена та охолола. Зніміть усі знімні деталі, як-от фільтри та піддони для збирання крапель.
  2. Приготуйте розчин. Для видалення накипу використовуйте рідину для декальцинації кавомашин або таблетки для очищення. При використанні таблеток, спочатку розчиніть у воді. Пропорції вказані в інструкції до засобу.
  3. Запустіть процес очищення, як це описано в інструкції до вашої кавомашини. Зазвичай це включає в себе запуск кавомашини без кавового порошку, але з розчином для декальцинації в резервуарі. Процес може зайняти кілька циклів, і вода буде проходити через кавоварку, видаляючи накип.
  4. Промивання. Після завершення процесу очищення промийте кавомашину кілька разів, запускаючи воду без розчину для видалення залишків оцту або декальцинаційного засобу.
  5. Очищення деталей. Очистіть усі знімні деталі, такі як фільтри та піддони, водою з мильним розчином. Ретельно промийте їх і поверніть на свої місця.

Тепер ваша кавоварка очищена від накипу і готова до використання. Під час першого використання після очищення, приготуйте кілька чашок кави без кавового порошку, щоб переконатися, що вода чиста і не має сторонніх запахів.

Кавомашина

Хочете перестрахуватися? Зверніться по допомогу до фахівців!

Якщо вам не вдається повністю позбутися накипу або у вас виникли сумніви в правильності процесу очищення, рекомендується звернутися до фахівців. Професійне чищення кавомашини фахівцями може гарантувати безпеку та ефективність процедури. І з цим вам готові допомогти фахівці нашого сертифікованого сервісного центру Coffeeok-Service.

Чоловік біля кавомашини

Що робити, щоб уберегти кавоварку від поломки?

Що ще потрібно робити, щоб уберегти вашу кавомашину? Насамперед – дотримуватися правил, чого категорично не варто робити:

  • використовувати жорстку воду;
  • замінювати оригінальні частини на неоригінальні;
  • золоте правило – розбирати кавомашину самостійно, оскільки в такому разі поломка не потрапляє під гарантійне обслуговування.

І найпоширеніше запитання. Чому ж не можна чистити кавоварку лимонною кислотою? Тому що лимонна кислота при вступі в реакцію з накипом випадає в осад, забиваючи при цьому гідравлічну систему кавоварки.

Купити все для очищення та декальцинації кавомашини в інтернет-магазині Coffeeok

Якщо вам потрібні засоби для очищення та декальцинації кавомашини, інтернет-магазин Coffeeok пропонує широкий асортимент продуктів, які допоможуть вам підтримувати вашу кавомашину у відмінному стані. Ви знайдете у нас все необхідне і зможете замовити товари за демократичними цінами та зі швидкою доставкою. Познайомитися з асортиментом продукції для догляду за кавоварною технікою ви можете просто зараз на нашому сайті.

Якщо у вас є запитання, не соромтеся звертатися до наших консультантів за вказаними на сайті номерами телефонів або скористатися формою зворотного зв’язку.

Створено: 22 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin