Як готувати смачну каву вдома? Френч-Прес

Вітаємо всіх поціновувачів смачної домашньої кави. Сьогодні ми знову поговоримо про методи приготування кави, а саме як її заварювати у френч-пресі. Ми підготували для вас цікавий і корисний відеоматеріал, в якому буде детально розкрито цю тему.

Переглянувши відео, ви дізнаєтеся, що таке френч-прес, вам також буде відкрита історія його створення. Разом з нами ви з легкістю зможете приготувати улюблену каву за допомогою цього пристрою

Ми створили для вас вижимку з відео, яка допоможе дізнатися трохи більше про френч-преси. У публікації будуть коротко описані головні аспекти, які допоможуть не тільки допомогти вибрати френч-прес, а й зрозуміти, як правильно його можна ще використовувати.

Після вивчення матеріалу ми сподіваємося побачити ваші відгуки щодо цього методу приготування кави. Поділитися своїм досвідом можливо нижче через форму зворотного зв’язку.

Френч-прес для кави: історія виникнення

Це дуже функціональний девайс, у ньому можна заварювати не тільки каву, а й чай, а також збити молоко для какао і капучино. Але, звісно ж, в одному й тому ж френч-пресі це робити не рекомендують.

Історія френч-преса почалася приблизно 90 років тому, коли його придумав італійський дизайнер Аттіліо Калімані. Через 30 років француз Фалеріо Бондані зробив кілька модифікацій френч-преса і запатентував свій дизайнерський варіант.

Хлопець п'є каву

Особливості френч-преса

Френч-прес складається з двох частин – з колби і поршня. Скляна колба – це основа френч-преса, при виборі орієнтуйтеся саме на неї. Якщо у вас велике сімейство і ви віддаєте перевагу за раз заварювати дуже багато кави, віддавайте перевагу великим колбам на 800 або 1000 мл, а для одної-двох порцій чудово підійде френч-прес із колбою на 350 мл.

Поршень також відіграє ключову роль під час приготування кавового напою. Над кришкою до штока поршня прикріплена ручка. Шток проходить через весь френч-прес. На дні він з’єднаний з фільтром і диском. На нижньому кінці поршня розташовується сітка-фільтр. Вона складається з фільтра і диска. Завдяки пружині, фільтр щільно притискається до скла колби, яка проходить по краях установки.

кава у френч-пресі

Переваги френч-преса перед іншими пристроями

Заварювання у френч-пресі – це інфузований метод приготування. Простими словами вода і кава настоюються разом, що дає змогу досягти більш рівномірної екстракції.

Перевага френч-преса полягає в найрізноманітніших аспектах, а саме:

  • За 1 одне заварювання, ви можете зробити великий об’єм напою.
  • Завдяки металевому фільтру, кава віддає всі масла, тому напій буде дуже насиченим.
  • Пристрій вирізняється універсальністю і може використовуватися також і для створення молочної піни.
  • На відміну від інших пристроїв – френч-прес є найдоступнішим і найпростішим варіантом заварювання кави в домашніх умовах.
  • Френч-прес не потребує особливого обслуговування, прекрасно очищається самостійно, в домашніх умовах.

Де купити френч-прес для приготування кави?

Якщо ви горите бажанням купити френч-прес для приготування кави – асортимент нашого інтернет-магазину Coffeeok пропонує широкий вибір цих пристроїв від провідних брендів, у найрізноманітніших об’ємах. Також у нас на сайті ви знайдете величезну кількість корисних товарів, з якими ваша ранкова кава буде максимально легкою і приємною.

Якщо у вас залишилися питання щодо вибору френч-преса або інших товарів, наші фахівці завжди готові надати свою допомогу, провести консультацію або прискорити процес оформлення замовлення.

Створено: 21 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin