Рейтинг чайників з підтриманням температури

Чайники з підтриманням температури – це побутові електрочайники, оснащені функцією автоматичної підтримки заданої температури води після її закипання. Ця можливість призначена для того, щоб забезпечувати оптимальні умови для заварювання різних видів чаю, зберігаючи потрібну температуру води протягом певного часу. Вибір чайника з функцією підтримання температури залежить від ваших уподобань за функціональністю, дизайном і бюджетом, але загалом можна виокремити загальні чинники підбору такої техніки. А ще вам допоможе визначитися наш рейтинг чайників з підтриманням температури в Україні.

Щоб вирішити, які чайники з підтриманням температури кращі, ми вивчили весь асортимент з позиції однакових об’єктивних характеристик:

 • технічні характеристики (об’єм, потужність, енергоспоживання та інші);
 • додаткові функції;
 • надійність і системи захисту;
 • матеріал виготовлення корпусу;
 • дизайн і управління;
 • бренд, відгуки;
 • ціна;
 • наявність додаткових переваг.

До складання ТОП чайників з підтриманням температури. А ще вивчили сотні відгуків покупців магазину Coffeeok. Все це допомогло нам вибрати найкращі чайники з підтриманням температури. 

Рейтинг чайників з підтриманням температури в Україні

6. Електрочайник Sencor Series 2000 салатовий 2 л

Відкриває ТОП чайників з підтриманням температури в Україні модель від популярної японської торгової марки. Sencor Series 2000 2 літри – це стильний і функціональний електрочайник з великою ємністю, що підходить для повсякденного використання. Яскравий дизайн і міцний корпус роблять його привабливим варіантом для тих, хто цінує поєднання естетики і практичності в побутових приладах. Ергономічна ручка і зручний носик роблять використання простим і комфортним. Об’єм 2 літри підходить для приготування напоїв у великих обсягах.

Основні плюси моделі:

 • ергономічна конструкція;
 • яскравий і незвичайний дизайн;
 • висока якість.

Мінуси:

 • обмежений набір додаткових функцій.

5. Електрочайник Ardesto Steel Collection EKL-X52E сріблястий 1,7 л

Далі в ТОП «Найкращі електрочайники з підтриманням температури» – італійська марка. Ardesto Steel Collection EKL-X52E – це елегантний і функціональний електрочайник, що поєднує в собі високоякісні матеріали, стильний дизайн і зручність використання. Підходить для тих, хто цінує естетику і продуктивність у побутових приладах. А термостат дає змогу заощадити електрику і час, адже ви можете зберігати гарячу воду тривалий час.

Основні плюси моделі:

 • стильний дизайн;
 • надійність і довговічність;
 • справедлива ціна.

Мінуси:

 • гучність під час роботи.

4. Електрочайник Ardesto Steel Collection EKL-FD700SS сріблястий 1,7 л

Ще один італієць у нашому рейтингу, який отримав найкращі відгуки та рекомендації. Ardesto Steel Collection EKL-FD700SS – стильний електрочайник з об’ємом 1,7 літра, виконаний у блиску сріблястої нержавіючої сталі. Цей елегантний побутовий прилад поєднує в собі сучасний дизайн і високі технології для комфортного чайного досвіду. Він оснащений функцією підтримки температури, що дає змогу зберігати оптимальний режим готовності до заварювання. Найкращі відгуки забезпечили йому місце в ТОП чайників з підтриманням температури.

Основні плюси моделі:

 • функціональність і застосування інноваційних технологій;
 • привабливий зовнішній вигляд;
 • висока якість матеріалів.

Мінуси:

 • представлений тільки в сріблястому кольорі.

3. Електрочайник KitchenAid 5KEK1722EOB чорний 1,7 л

На третє місце в рейтинг найкращих чайників з підтримкою температури в Україні наші експерти і покупці одноголосно поставили електрочайник, що представляє собою поєднання стилю, функціональності і надійності від популярного бренду KitchenAid. З його об’ємом в 1,7 літра і чорним матовим корпусом, він стає елегантним доповненням до кухонного інтер’єру. Зручна ручка, кришка, що відкривається, і світловий індикатор додають комфорту в процес заварювання. Хороша потужність дає змогу дуже швидко нагріти воду, вже за хвилину ви зможете заварювати чай або каву. Підходить для тих, хто цінує дизайн і готовий заплатити за преміальний досвід.

Основні плюси моделі:

 • розширений функціонал;
 • висока якість і довговічність;
 • швидке нагрівання.

Мінуси:

 • ціна вища за середню.

2. Електрочайник Electrolux прозорий 1,7 л

Чайник з елегантним скляним дизайном, що забезпечує швидке закипання, стане чудовим доповненням до сучасної кухні. Прозорі стінки чайника не тільки надають йому привабливості, а й забезпечують відмінний огляд, що дає змогу легко визначити момент для чищення пристрою. Крім того, він економить час під час приготування їжі або напоїв, надаючи можливість переконатися, що вода досягла потрібної температури для вашого напою. Важливим доповненням є функція підтримки температури, яка забезпечує зручність у підтримці бажаної температури води тривалий час після закипання. 

Основні плюси моделі:

 • стильний дизайн;
 • висока якість матеріалів і збірки;
 • справедлива ціна.

Мінуси:

 • немає.

1. Електрочайник Braun WK 5115 BK 1,7 л

Електрочайник Braun WK 5115 BK – стильний і функціональний пристрій, об’ємом 1,7 літра. З привабливим дизайном і чорним кольором він ідеально вписується в сучасний інтер’єр. Потужність 2200 Вт забезпечує швидке нагрівання води. Автоматичне вимкнення і захист від перегріву забезпечують безпеку використання. Підставка, що обертається на 360 градусів, забезпечує зручність у використанні. А функція підтримки тепла заощадить ваш час і електрику. Найкращі відгуки та високі оцінки експертів дали змогу цій популярній моделі очолити рейтинг чайників з підтриманням температури в Україні.

Основні плюси моделі:

 • стильний дизайн;
 • надійність, довговічність, висока якість.

Мінуси:

 • немає. 

Топ-6 найкращих чайників з підтриманням температури за версією Coffeeok

 1. Електрочайник Braun WK 5115 BK 1,7 л
 2. Електрочайник Electrolux прозорий 1,7 л
 3. Електрочайник KitchenAid 5KEK1722EOB чорний 1,7 л
 4. Електрочайник Ardesto Steel Collection EKL-FD700SS сріблястий 1,7 л
 5. Електрочайник Ardesto Steel Collection EKL-X52E сріблястий 1,7 л
 6. Електрочайник Sencor Series 2000 салатовий 2 л

Якому чайнику з підтриманням температури віддати перевагу?

Вирішуючи, які чайники з підтриманням температури кращі, ми орієнтувалися насамперед на технічні характеристики. Вони представлені в таблиці.

ЧайникКраїна виробникОб `ємПотужністьНагрівальний елементДодаткові функціїНаявність автовідключенняМатеріал виготовлення корпусу
1Braun WK 5115 BK 1,7 лНімеччина1,73000Диск (прихований)Вибір температури нагріву, підтримка тепла, обертання 360, індикатор накипу, система швидкого нагрівуЄНержавіюча сталь
2Electrolux прозорий 1,7 лШвеція1,72000ПрихованийТермостат, підтримка тепла, вибір температури нагрівуЄСкло, пластик
3KitchenAid 5KEK1722EOB чорний 1,7лКитай1,72400ПрихованийВибір температури нагріванняЄСталь
4Ardesto Steel Collection EKL-FD700SS сріблястий 1,7 лУкраїна1,72200ПрихованийПідтримка теплаЄМетал, пластик
5Ardesto Steel Collection EKL-X52E сріблястий 1,7 лУкраїна1,72200ПрихованийПідтримка теплаЄМетал, пластик
6Sencor Series 2000 салатовий 2 лЯпонія22200ПрихованийПідтримка тепла, вибір температури нагрівуЄСкло, пластик

А ви звертаєте увагу на характеристики, коли вибираєте найкращі чайники з підтриманням температури? Які моменти відіграють для вас ключову роль?

Як правильно вибрати чайник з підтриманням температури?

Вибирайте чайник з підтриманням температури, приділяючи увагу різноманітним температурним режимам. Перевірте час, протягом якого чайник здатний підтримувати потрібну температуру, і оцініть наявність додаткових функцій, таких як індикація температури або таймер.

Головні критерії вибору хорошого чайника з підтриманням температури

Вибір чайника з підтриманням температури залежить від ваших уподобань щодо функціональності, стилю та бюджету. Приділяйте увагу зазначеним нижче критеріям, щоб забезпечити задоволення ваших потреб і отримання найкращого досвіду приготування чаю:

 • температурні режими та діапазон;
 • час підтримки температури;
 • індикація температури;
 • швидкість і час кип’ятіння;
 • додаткові функції;
 • об’єм і дизайн;
 • безпека та надійність.

Розглянемо детальніше кожен із критеріїв.

Температурні режими та діапазон

Оцініть кількість попередньо встановлених температурних режимів та їхній діапазон. Що більше варіантів, то більша гнучкість у виборі оптимальної температури для різних видів чаю або кави.

Час підтримання температури

Дізнайтеся, як довго чайник здатний утримувати задану температуру після закипання. Це важливо для тих, хто вважає за краще частіше робити чай, забезпечуючи стабільні умови для заварювання.

Індикація температури

Переважно вибирати моделі з яскравими світлодіодними або цифровими індикаторами, що дають змогу легко відстежувати поточну температуру води та контролювати процес заварювання.

Потужність і швидкість кип’ятіння

Вибирайте чайник з достатньою потужністю для швидкого кип’ятіння води. Це важливо для економії часу та енергії під час повторного заварювання напоїв.

Додаткові функції

Функція таймера може бути корисною для попереднього встановлення часу початку заварювання, що особливо зручно вранці. Автоматичне вимкнення гарантує безпеку та економію енергії, вимикаючи чайник після завершення процесу.

Об’єм і дизайн

Виберіть об’єм, що відповідає вашим потребам. Визначте, скільки води ви зазвичай використовуєте під час приготування напоїв. Звертайте увагу на зовнішній вигляд і матеріали. Нержавіюча сталь і високоякісні пластмаси забезпечують міцність і стиль.

Безпека та надійність

Захист від перегріву та блокування ввімкнення в разі нестачі води – важливі функції безпеки, що запобігають пошкодженню чайника. Переконайтеся, що модель оснащена цими механізмами. Ручка має залишатися прохолодною, щоб запобігти можливим опікам під час використання. 

Купити найкращі чайники з підтриманням температури ви завжди можете в інтернет-магазині Coffeeok. У нашому каталозі представлений найбільший асортимент якісної техніки від провідних торгових марок. Ми надаємо гарантії та приємно здивуємо вас низькими цінами. Консультанти завжди готові відповісти на ваші запитання – просто напишіть у месенджері, і експерт швидко зв’яжеться з вами. Організуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України.

Створено: 12 Березня 2024
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin