Що таке Матча (маття) - походження, кому не можна і до чого тут Сунь?

Вітаємо! Сьогодні піднімаємо чайну тему. Будемо з вами розбиратися звідки ж чай матча, як його правильно вибрати і приготувати. Ви також дізнаєтеся, чому в Європі чай матча не так давно став популярним.

Поціновувачів маття чаю, які глибоко цікавляться цією темою, ми запрошуємо подивитися відео, підготовлене фахівцями нашої компанії Coffeeok. Переглянувши матеріал до кінця, ви дізнаєтеся не тільки про походження матча, але й багато про його користь.

Для тих, хто хоче коротко ознайомитися з інформацією, представленою на відео – ця публікація (вижимка з відео) також буде корисною. Ми коротко опишемо найцікавішу інформацію.

Якщо ви вже є експертом в області вибору і приготування чаю Матча, можете розповісти нам про свій досвід. Для цього, створена нами форма зворотного зв’язку, через яку ви завжди можете контактувати з нашими фахівцями або поділитися своїми враженнями та відгуками про придбані товари.

Матча чай: походження

Незвичайним є той факт, що чай матча або як його ще називають маття – це не японський чай. Цей чай родом із Китаю. І простежити його історію можна ще з часів династії Сунь. Адже саме тоді буддисти почали робити порошок із чайного листя.

Пік популярності цього чаю припав саме на зож-ну хвилю, яка блискавично захопила соціальні мережі. Через те, що матча досить фотогенічна, сьогодні в інстаграмі можна побачити багато естетичних фотографій із цим чаєм.

Чай матча

Як створюється чай матча?

Щоб чай дійсно вийшов якісним, він має пройти кілька етапів, а саме:

  • Своєчасний догляд. У квітні на 15-20 днів чайне листя затінюють, використовуючи при цьому рисові прути. Це захищає чай від потрапляння прямих сонячних променів і зменшує рівень фотосинтезу.
  • Збір. Збирають перше чайне листя. Такого плану збір врожаю у японців називається “Хачіюхачія”. Саме в цей період збирають наймолодші чайні листочки.
  • Пропарювання. Саме пропарювання є ключовою відмінністю чаю матча від інших чаїв. Цей процес триває приблизно 20 секунд, захищаючи чайне листя від окислення і наповнюючи його корисними речовинами.
  • Охолодження та сушіння. У великій багатокамерній машині чайне листя обдувають і остуджують повільним потоком повітря. Також чайне листя проходять через спеціальний механізм, де сепарують стеблинки і черешки від основного листа.
  • Фінальний етап – подрібнення на ручному млині і в результаті виходить найкраща консистенція найдрібнішої пудри.
Як створюється чай матча

Чай матча: користь і шкода

Цей чай здивує вас своїми заборонами, оскільки його не можна пити вагітним, мамам, які годують груддю. Оскільки кофеїн, який міститься в цьому чаї, бере своє. В іншому чай матча абсолютно нешкідливий і навіть для здоров’я.

Дослідження показали, що рівень антиоксидантів у чаї матча в 137 разів вищий, ніж у звичайному зеленому чаї. Науково доведено, що такий чай має антибіотичні властивості і сприяє втраті зайвої ваги. Також матча благотворно впливає на серцево-судинну систему і стимулює роботу мозку. Він підвищує фізичну активність аж на 24%.

Де купити чай матча?

Щоб чай радував своїми властивостями, його потрібно не тільки правильно вибрати, а й приготувати. Вибрати якісний матча і всі необхідні аксесуари для його приготування ви можете, завдяки великому каталогу інтернет-магазину Coffeeok.

У разі якщо вам необхідна допомога з вибору або консультація фахівця – менеджери нашого інтернет-магазину, завжди готові допомогти. Професійна і корисна консультація вам гарантована.

Створено: 20 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin