Як готувати чай у тіподі KAMJOVE

Чай – це не просто напій, це справжнє мистецтво, що вимагає уваги до деталей. Для тих, хто цінує високу якість чаю і хоче отримати максимальне задоволення від його приготування, тіпод KAMJOVE стає незамінним помічником. KAMJOVE – це чайник, спроектований з урахуванням усіх нюансів заварювання чаю. Такий чайник ідеально підійде для домашнього використання. Його дуже зручно брати з собою в дорогу. Але головне – він дозволяє створювати неймовірно смачний напій особливим методом. Детально наш експерт Даша розповіла про це відео.

Не любите дивитися відео? Є інший варіант – ви можете закінчити читання цієї статті, в якій коротко викладено ключові аспекти з відеоролика. Не забувайте, що для вас доступна спеціальна форма зворотного зв’язку, через яку ви можете поставити запитання нашим фахівцям. Просто напишіть нам, і ми завжди готові надати вам відповіді на всі запитання, що вас цікавлять.

Особливості та переваги тіпода KAMJOVE

Багато хто звик заварювати чай методом настоювання: хтось любить міцніше, хтось розбавляє фінальний настій для м’якшого смаку. Але тіпод працює за іншим принципом, який вперше був застосований у стародавньому Китаї. У чайник невеликого розміру засипають багато заварки і заливають окропом. Далі настій виливають у проміжну чашу. А вже після кількох промивань ви отримуєте приголомшливий напій.

Основні переваги типодів включають:

  • прозорий дизайн. Один із найважливіших аспектів під час заварювання чаю – це контроль над процесом. Завдяки прозорому корпусу KAMJOVE, ви завжди можете бачити, як розвивається колір і аромат вашого чаю. Це дає змогу точно визначити момент, коли чай готовий до насолоди;
  • простота використання. KAMJOVE оснащений спеціальним механізмом для контролю виливання, що дає змогу заварювати чай методом протоки з легкістю. Процес стає набагато зручнішим;
  • відмінна якість чаю. Завдяки можливості регулювати час і температуру заварювання, KAMJOVE допомагає вичавити з кожного чаю максимум аромату і смаку. Ваш чай буде завжди на найвищому рівні.

У тіпода досить проста конструкція. Це ємність для заварювання і зовнішня колба в ємності для заварювання. Внизу розташований фільтр із сіткою, а у верхній частині кнопка зливу. На колбі із зовнішнього боку у нас зручна пластикова ручка. За об’ємом чайники бувають різними, але найпопулярніший – на 800 мл-1 л.

чай наливається

Як заварювати чай методом проливу в типоді?

Процес заварювання чаю в типоді KAMJOVE простий і легкий. Ось як це робиться:

  1. Підготовка чаю. Виберіть свій улюблений сорт чаю та виміряйте потрібну кількість чайного листя. Покладіть його в типод.
  2. Підігрів води. Нагрійте воду до бажаної температури залежно від типу чаю (зеленого, чорного, улуна тощо). Для першого протоки ми використовуємо воду 95 градусів.
  3. Заварювання. Полийте чай гарячою водою в KAMJOVE. Дайте чаю настоятися відповідно до рекомендацій для обраного сорту. Чекаємо приблизно 10-15 секунд, далі воду виливаємо. Це ми робимо для того, щоб очистити листочки від пилу і забруднення. Тепер заливаємо окріп у колбу: для однієї порції нам потрібно приблизно 250 мл. Даємо чаю настоятися протягом 5-10 хвилин залежно від ваших смакових уподобань.
  4. Подача чаю. Відкрийте кран на KAMJOVE і налийте чай у чашку або чайник. Готово!

Не дивуйтеся, що чаю вийшло так мало, це всього лише на одну порцію. Ви можете зробити стільки проливів скільки вам потрібно.

чай

Догляд за чайником KAMJOVE

Щоб ваш KAMJOVE служив вам вірою і правдою протягом довгого часу, необхідно стежити за його станом:

  • після використання ретельно промийте чайник і фільтр гарячою водою;
  • періодично чистіть фільтр від чайних осадів і масла, щоб забезпечити вільний потік чаю;
  • зберігайте KAMJOVE в сухому і прохолодному місці, уникаючи прямого сонячного світла.

Чайник можна мити в посудомийній машині. І краще використовуйте для його очищення не мийні засоби, а звичайну харчову соду – щоб уникнути сторонніх ароматів під час заварювання чаю.

Купити типод KAMJOVE в інтернет-магазині Coffeeok

Недорого замовити типоди KAMJOVE ви можете в нашому інтернет-магазині Coffeeok (Київ). Ми зможемо здивувати вас великим вибором і демократичними цінами, надамо офіційні гарантії якості та організуємо швидку доставку в будь-яку точку України. А ще в нашому каталозі ви знайдете неймовірний вибір якісного чаю – чорного, зеленого, білого, червоного або трав’яного. Ознайомтеся з нашим різноманітним вибором уже зараз!

Наші консультанти завжди готові надати вам необхідну інформацію та відповісти на ваші запитання. Звертайтеся до них за телефонами, вказаними на сайті.

Створено: 22 Жовтня 2023
Залишити коментар
WordPress PopUp Plugin